Урок 1 група 23 ПТЕ

Тема уроку 5 Вихідні світлофори.

Відео уроку ДИВИСЬ ТУТ

Матеріал уроку ДИВИСЬ ТУТ

Домашнє завдання:опрацювати,вивчити та переписати конспект п.5.3 та 5.4 та підготуватися до тестів на наступний урок по питанням:

СІ-вхідні світл.

 1. На яких свiтлофорах застосовується запрошувальний сигнал – один мiсячно-бiлий мигаючий вогонь?
 2. З якою швидкiстю дозволяється поїзду проїхати свiтлофор з запрошувальним сигналом i продовжити рух до наступного свiтлофора (або до граничного стовпчика при прийманнi на колiю без вихiдного свiтлофора)?
 3. Як подається запрошувальний сигнал, що дозволяє поїзду проїхати свiтлофор з червоним вогнем (або погаслим) i продовжувати рух до наступного свiтлофора (або до граничного стовпчика при прийманнi на колiю без вихiдного свiтлофора) iз швидкiстю не бiльше 20 км/год
 4. Як на окремих станцiях , на вхiдних i маршрутних свiтлофорах подається сигнал: ‘Дозволяється моторвагонному поїзду, поодинокому локомотиву, дрезинi незнiмного типу прямувати на вiльну дiлянку колiї з особливою обережнiстю i швидкiстю не бiльше 20 км/год до маршрутного свiтлофора з червоним вогнем.’?
 5. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю по головнiй колiї iз встановленою швидкiстю; наступний свiтлофор (маршрутний або вихiдний) вiдкритий i вимагає проходження його iз швидкiстю не бiльше 60 км/год.’?
 6. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю iз швидкiстю не бiльше 60 км/год на бокову колiю i готовнiстю зупинитися; наступний свiтлофор закритий.’?
 7. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю iз швидкiстю не бiльше 80 км/год на бокову колiю; наступний свiтлофор (маршрутний або вихiдний) вiдкритий i вимагає проходження його iз зменшеною швидкiстю.’?
 8. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю iз швидкiстю не бiльше 80 км/год на бокову колiю; наступний свiтлофор (маршрутний або вихiдний) вiдкритий i вимагає проходження його iз швидкiстю не бiльше 80 км/год.’?
 9. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю iз зменшеною швидкiстю на бокову колiю i готовнiстю зупинитися; наступний свiтлофор закритий.’?
 10. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю iз зменшеною швидкiстю на бокову колiю; наступний свiтлофор (маршрутний або вихiдний) вiдкритий.’?
 11. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю по головнiй колiї з готовнiстю зупинитися; наступний свiтлофор (маршрутний або вихiдний) закритий.’?
 12. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю по головнiй колiї iз встановленою швидкiстю; наступний свiтлофор (маршрутний або вихiдний) вiдкритий i вимагає проходження його iз зменшеною швидкiстю.’?
 13. Як на вхiдному свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється поїзду прямувати на станцiю по головнiй колiї iз встановленою швидкiстю; наступний свiтлофор (маршрутний або вихiдний) вiдкритий.’?

Урок 4,5 група 21 ПТЕ

Тема уроку 9,10: Порядок проведення ТО і ремонту рухомого складу.

Матеріал уроку ДИВИСЬ ТУТ

Домашнє звдання: переписти та вивчити конспект п. 2-4 та готуватися до тестів Маневрові та гіркові сигнали.п.7. ІСІ Питання до тестів:

 1. Що значить пiд час маневрiв ручний сигнал: вдень – рухи по колу розгорнутого жовтого або червоного прапора; вночi – такi ж рухи ручного лiхтаря з будь-яким вогнем?
 2. Що значить пiд час маневрiв ручний сигнал: вдень-повiльнi рухи вверх i вниз розгорнутого жовтого прапора; вночi-такi ж рухи ручного лiхтаря з прозоро-бiлим вогнем?
 3. Як при маневрах подається звуковий сигнал: ‘Стiй’?
 4. Як при маневрах подається звуковий сигнал: ‘Тихiше’?
 5. Як при маневрах подається звуковий сигнал: ‘Дозволяється локомотиву прямувати управлiнням назад’?
 6. Що значить пiд час маневрiв ручний сигнал: вдень-рухи опущеної вниз руки з розгорнутим жовтим прапором, а вночi – такi ж рухи ручного лiхтаря з прозоро-бiлим вогнем?
 7. Як при маневрах подається звуковий сигнал: ‘Дозволяється локомотиву прямувати управлiнням вперед’?
 8. Що значить ручний сигнал пiд час маневрiв: рухи над головою вдень-розгорнутого жовтого прапора, а вночi – такi ж рухи ручного лiхтаря з жовтим або прозоро-бiлим вогнем?
 9. Як на гiрковому свiтлофорi подається сигнал: ‘Осадити вагони з гiрки на колiї парку приймання або на витяжну колiю.’?
 10. Як на гiрковому свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється розпуск вагонiв iз швидкiстю, промiжною мiж встановленою та зменшеною’?
 11. Як на гiрковому свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється розпуск вагонiв iз зменшеною швидкiстю.’?
 12. Як на гiрковому свiтлофорi подається сигнал: ‘Дозволяється розпуск вагонiв iз встановленою швидкiстю.’?
 13. Як на маневровому свiтлофорi в необхiдних випадках на станцiях з ЕЦ подається сигнал: ‘Дозволяється проводити маневри,колiя що огороджена цим свiтлофором, вiльна.’?
 14. В яких випадках на маневрових свiтлофорах замiсть синiх можуть застосовуватися червонi вогнi?
 15. Як на станцiях одноколiйних лiнiй, а також двоколiйних, обладнаних автоматичним блокуванням для двостороннього руху, на маневровому свiтлофорi, розташованому на щоглi вхiдного свiтлофора з боку станцiї, подається сигнал: ‘Дозволяється вихiд маневруючого состава за межу станцiї.’?
 16. Як подається сигнал на маневровому свiтлофорi: ‘Забороняється проводити маневри.’?
 17. Як на маневровому свiтлофорi подається сигнал: Дозволяється проводити маневри.’

Від zelenskyi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *