Урок 1,2 Група 33 Будова пас.вагона.

Тема урока: Противопожежна сигналізація. Радіообладнання пасажирських вагонів .

Електричне опалення пасажирського вагона

Домашнє завдання:переписати та вивчити конспект.

Противопожежна сигналізація.

Система протипожежної сигналізації призначена своєчасного автоматичного виявлення при знаків пожежі для того щоб запобігти матеріальних втрат і безпеки для здоров`я людини система пожежної сигналізації (СПС) знаходиться в службовому купе вагона напроти розподільної шафи. При вимкненні сигналізації на панелі управління загорається зелений світло діод який, у випадку виникнення пожежі або загрози виникнення на панелі роздається приривистий звуковий сигнал і мигають 2 світлодіода. Після спрацювання сигналізації за допомогою реле автоматично відключається при мусова вентиляція і електричний підігрів води. Всі пасажирські поїзда далекого прямування міжобласного і пригороднього сполучення радіофіцирувані. Радіо пункт складається із внутрішнього і зовнішнього обладнання. В середині купе встановлюється радіоприймач підсилювач магнітофон мікрофон, спеціальний розподільчий щит і контрольований гучкомовець. У кожному вагоні встановлюються гучномовці і регулятори гучності.

Електричне опалення пасажирського вагона

На пасажирських вагонах використовуються слідуючі системи електричного опалення
Система водяного опалення електровугільним котлом в якому розміщуються пристрої для сплава твердого палева і високовольтні нагрівальні елементи які отримують живлення від контактної мережі через високовольтну електромагістраль яка підключена до електровоза.
Система повітряного опалення з використанням електрокалорифера який встановлюється в повітряному каналі. Нагріте повітря в калорифері подається в вагон через спеціальні отвори які встановлюються в верхній частині вагона.
Система повітряного опалення (конвенційна) із звичайною циркуляцією повітря і розташування приладів опалення електричних пічок безпосередньо в середині вагона
Змішана система повітряного опалення від електропічок і колорифера.
Система повітряного опалення з природною циркуляцією теплового повітря яке утворюється електронагрівальними приладами які вмонтовані в панелі розташовані на внутрішніх поверхнях вагона під вікнами простінках в полках і на полу.

Урок 3,4 група 31 ПТЕ та інструкції.

Тема урока: Маневрова робота на станціях.

Матіеріал урока ДИВИСЬ ТУТ

Відео урока ДИВИСЬ ТУТ

Домашнє завдання: переписати та вивчити розділ 6.1-16.5, 16.6.4-16.6.6,передивитись відео та до кінця тижня зробити презентацію з цієї теми.

Урок 5 група 12 Слюсарна справа.

Тема уроку 7: Розпилювання та припасування.

Матеріал уроку ДИВИСЬ ТУТ

Домашнє завдання: продовжуємо вивчати тему урока та готуємося до здачі тестів по Ропилюванню та припачуванню.

Урок 6 група 33 ПТЕ та інструкції.

Тема урока: Розділ 7. Споруди та пристрої електропостачання залізниць.

Матеріал урока ДИВИСЬ ТУТ

Презентацію урока ДИВИСЬ ТУТ

Домашнє завдання: переписати та вивчити конспект. розділ 7.1-7.6

Урок 7,8 група 33 Новітні техноогії.

Тема урока:Вагони-трансформери.

Відео урока ДИВИСЬ ТУТ

Домашє завдання передивиьись відео урока.

Від zelenskyi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *